Smadar LeviFinansų skyriaus vadovas
background
Previous page Next page
Beginning of quote:MyHeritage viską daro kitaip ir man patinka kasdienis iššūkis neribotai mąstyti. End of quote.
Finansų skyriaus vadovė Smadar, ateidama atsineša į MyHeritage daugiau nei 17 metų patirtį diegiant efektyvias finansų ir apskaitos operacijas įvairiose aplinkose, įskaitant technologijų, žemės ūkio ir komercijos kompanijas, taip pat stambius holdingus.

Prieš prisijungdama prie MyHeritage kolektyvo, Smadar buvo kompanijos MediaMind Finansų vice-prezidentė, kur vadovavo 40 darbuotojų komandai, išsisklaidžiusioje per 12 pasaulio valstybių ir suvaidino svarbų vaidmenį kompanijai DG FastChannel sėkmingai įsigijant MediaMind ir vadovaujant kompanijos pirminiam viešam akcijų platinimui (IPO) Nasdaq biržoje.

Pirmaujančiose apskaitos įmonėse Ernst & Young bei Arthur Andersen Smadar buvo nepakeičiama teikiant rekomendacijas ir dalinantis patirtimi nuolatinėse ketvirtinių ir metinių finansinių ataskaitų peržiūrose bei audituose, taip pat nustatant galimų rizikų tinkamo sprendimo strategijas. Ji taip pat dažnai teikė konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais.

Smadar turi Apskaitos bakalauro laipsnį bei Finansų ir apskaitos magistro laipsnį. Laisvalaikiu Smadar ir jos vyras mėgsta leisti laiką su savo dvyniais vaikais. Būdama pažengusi nardytoja, Smadar jau yra nėrusi į daugelį didžiausių pasaulio povandeninių rifų.