Gilad JaphetĮkūrėjas ir generalinis direktorius
background
Previous page Next page
Beginning of quote:I’m building MyHeritage as a company that not only does well, but also does good in the world. End of quote.
MyHeritage yra technologijų veterano ir patyrusio genealogo Gilado Japhet'o sumanymas.
Jo versli vizija ir aistra šeimos istorijai išaugino MyHeritage iš garažo startuolio į pirmaujančią tarptautinę interneto bendrovę, turinčią dešimtis milijonų vartotojų visame pasaulyje.
Prieš įsteigdamas MyHeritage, Giladas paliko ryškų pėdsaką kompanijose BackWeb Technologies ir BRM Technologies, kur jo darbas atitinkamai Produktų Vadybos vadovo ir antivirusinių tyrimų padalinio lyderio pareigose buvo šių įmonių sėkmės pagrindas.

Pastarąjį dešimtmetį Giladas buvo mūsų misijos - kad šeimos istorija taptų nesudėtinga ir prieinama visiems su plačiu inovatyvių ir apdovanojimus gavusių produktų asortimentu, - varomoji jėga. Jo vadovavimo metu MyHeritage kompanijoje vyko stambių įsigijimų ir partnerysčių procesai.

Giladas taip pat skiria nemažai savo laiko įvairioms pro bono iniciatyvoms, naudodamas savo sukurtas technologijas ir tinklą kompanijoje MyHeritage didesnio gėrio vardan. Jo pasiekimų spektras - nuo šimtų įpėdinių pavogtos nuosavybės ar karo metu pagrobtų meno kūrinių sekimo ir pagalbos susigrąžinant savo šeimos turtą, iki asmeninio įsitraukimo sprendžiant genealogines paslaptis ir suvienijant šeimas. Ši veikla genealogijos erdvėje pelnė jam pravardę "Šerlokas Holmsas".

Išdidus trijų vaikų tėvas, turintis nenumaldomą aistrą nuotykiams, Giladas dalyvavo daugybėje ekspedicijų nepramintais takais. Ką bedarytumėte, geriau nemeskite jam iššūkio sužaisti šachmatais.