$99‎
Tik$69‎
Nustebinti save
Su mūsų paprastu DNR testu atskleiskite savo etnines šaknis ir suraskite naujus giminaičius.
$99‎
Tik$69‎
SPECIALUS PASIŪLYMAS
30% nuolaida
Baigiasi Rugsėjo 5 dieną
Didžiausi technologiniai standartai atitinka prieinamiausią kainą rinkoje.
Jūsų DNR atskleidžia unikalų paveldą - jūsų kilmės etnines grupes ir geografinius regionus.
Dalinantis DNR surasite naujus giminaičius, apie kuriuos niekada ir nežinojote.
Gyvenimą keičiantys suradimai yra tik už kelių žingsnių
Jūsų unikali etninė sudėtis yra užrakinta DNR viduje. Tai jūsų protėvių istorija ir galimybė atrasti savo artimus bei tolimus giminaičius internete. Mėginys nuo jūsų skruosto greitai patikrina bei nustato jūsų etnines šaknis ir suranda giminaičius.
1. Tinkle užsisakyti savo DNR rinkinį
2. Siųsti atgal jūsų mėginėlį
3. Jūsų DNR analizuojami mūsų laboratorijoje Žiūrėti DNR laboratorijos video
4. Žiūrėti savo rezultatus tinkle po 3-4 savaičių
Atskleisti savo etnines šaknis
Sužinokite, kurias vietoves Jūsų protėviai vadino namais.
Gausite suskirstymą - iš kurių skrtingų pasaulio populiacijų kilę Jūsų DNR segmentai. Galite atrasti šaknis netikėtose vietovėse.
Susieti su naujai surasta šeima
Mes ieškome žmonių, kurių DNR sutaptų su jūsų: giminaičių. Jūs galite susisiekti su naujai rastais giminaičias ir sužinoti daugiau apie savo šeimą ir surasti bendrus protėvius.

Jau atlikote DNR testą? Įkelti turimus DNR rezultatus.

MyHeritage turi didžiausią pasaulyje tarptautinį šeimos medžių tinklą. Pasinaudokite savo DNR testu, kurkite savo šeimos medį ir ieškokite naujų šeimos ryšių.
Jūsų privatumas apsaugotas
Jūsų privatumas yra ypač mums svarbus.
Mes atlikome dideles investicijas norint užtikrinti ir apsaugoti jūsų paskyrą ir asmeninius duomenis užšifruojant juos keliais būdais. Visi bandymai yra atliekami pasaulyje pirmaujančioje, CLIA sertifikuotoje ir CAP akredituotoje mūsų laboratorijoje Jungtinėse Valstijose.
MyHeritage DNR išaiškinti
Kaip man paimti DNR mėginį?
Collecting your DNA sample involves a simple cheek swab and can easily be accomplished in two minutes or less. You will receive detailed instructions for sample collection along with your DNA test kit. You may also view our instructional video that shows the process.
Kokio mėginio tipą man reiks pateikti?
The MyHeritage DNA test kit is simple to use and doesn’t involve blood or spit. To collect your sample, you simply scrape the inside of your cheek with a small swab for about 45 seconds, and repeat this with a second swab. You place the swabs into vials and mail them to our DNA lab for analysis. Results will be available for you to view securely online, on the MyHeritage website.
Ką aš galiu sužinoti iš DNR testo, ko iš kitur nesužinosiu?
Kiekvienas žmogus turi unikalią DNR seką. Kiekvienas iš mūsų paveldi 50% iš savo tėvo ir 50% iš savo motinos. Mūsų tėvai taip pat paveldėjo DNR iš savo tėvų ir t. t. Tie 50%, kuriuos mes paveldime iš visos kurio nors iš tėvų DNR sekos, yra nulemti gamtos statistinių modelių. Štai kodėl net broliai ar seserys nėra genetiškai identiški, nepaisant to, kad jie paveldi DNR iš tų pačių tėvų. Todėl, net jei esame giliai susipažinę su mūsų protėvių istorija, ir žinome iš kur kiekviena(-s) jų kilusi(-ęs), mes negalime žinoti, kokią jų DNR dalį paveldėjo mūsų tėvai, o iš jų mes, kol neištirsime ir nepatikrinsime.
Kokia nauda bus testuojant ir kitus šeimos narius?
Šeimos narių DNR tyrimas gali paaiškinti Jūsų DNR tyrimo rezultatų detales. Dėl skirtumo tarp jūsų unikalios sekos ir kitų šeimos narių sekos, galite atrasti naujų dalykų apie savo šeimos istoriją - per jūsų artimųjų DNR. Pavyzdžiui, tai, kad Jūsų pusbrolis turi DNR segmentą, paveldėtą iš bendro senelio, kurio Jūs nepaveldėjote, gali padėti atrasti Jūsų pusbrolio atitikimus, kurių Jūs pats neatrastumėtei. Nepaisant to, kai atrasite savo pusbrolio atitikimą - Jūs jau žinosite, koks šio atitikimo ryšys su Jumis. Šeimos narių DNR tyrimas taip pat gali padėti gauti atradimų apie tolimus protėvius, kurių kitu atveju negautumėte. Kadangi kiekvienas iš jūsų paveldi skirtingus bendrų protėvių DNR segmentus, Jūsų šeimos narių etniškumo pasiskirstymas gali skirtis nuo jūsiškio, todėl gali atkreipti dėmesį į kitas genealoginių tyrimų kryptis ir lemti daugiau žinių apie bendrus protėvius ir jų šeimos istoriją.
Ką daryti, jei DNR testą jau atlikau? Ar MyHeritage pateiks naują informaciją?
Jums naudinga ištirti savo DNR kartu su MyHeritage, net jei jūs tai išbandėte anksčiau. Naudojantis MyHeritage jums bus suteikta galimybė gauti daugiau atitikimų iš vartotojų, kurie testuojasi su MyHeritage ar vartotojų, kurie atlieka autosominius testus su kitais tiekėjais ir siunčia savo rezultatus mums.
Kiek laiko reikės laukti rezultatų?
Kai tik rinkinys atsiras mūsų laboratorijoje, po 3-4 savaičių gausim rezultatus. Mes informuosime jus el.paštu, kai rezultatai bus prieinami ir juos galėsite pasiekti savo MyHeritage.
Kas sieja DNR ir šeimos medžius?
DNR gali pasakyti kiek daug Jūsų genetinio kodo kilo iš vienos ar kitos pasaulio dalies, tačiau ji negali pasakyti, kaip jis ten atsirado. Šeimos medis galite pridėti pasakojimą prie Jūsų DNR rezultatų, aprašydamas Jūsų protėvių, iš kurių paveldėjote savo DNR seką, istoriją, ir paaiškinti, kaip buvo suformuotas jūsų etniškumo žemėlapis. DNR atitikimas nurodys, koks tikėtinas jūsų ryšio laipsnis, tačiau be šeimos medžio jis negali pasakyti, kuriai šeimos pusei jis priklauso, ir kas buvo jūsų bendras protėvis. Su MyHeritage Jums nereikia turėti visos informacijos, kad galėtumėte sukurti turtingą ir spalvingą šeimos medį. Galite pradėti papasakodami mums tai, ką žinote apie savo tėvus ir senelius, o mes automatiškai sutapatinsime tai su daugiau nei 6,9 mlrd istorinių įrašų ir taip padėsime Jums jį auginti.
Kaip jūs analizuosite ir apdorosite mano DNR mėginį?
The MyHeritage DNA test uses microarray-based autosomal DNA testing. This test provides the raw data that helps us calculate your DNA matches and ethnicity analysis from all ancestral lines, both paternal and maternal.