Helovino DNR IŠPARDAVIMAS
Išpardavimas baigiasi Lapkričio 1
Tik$59‎
$79‎
už rinkinį
Nemokamas pristatymas užsakant 2 ir daugiau rinkinių.
Helovino DNR IŠPARDAVIMAS
Išpardavimas baigiasi Lapkričio 1
Tik$59‎
$79‎
už rinkinį
Nemokamas pristatymas užsakant 2 ir daugiau rinkinių.
Helovino DNR IŠPARDAVIMAS
Išpardavimas baigiasi Lapkričio 1
Tik$59‎
$79‎
už rinkinį
Nemokamas pristatymas užsakant 2 ir daugiau rinkinių.
Tik$59‎
$79‎
Nustebinti save
Su mūsų paprastu DNR testu atskleiskite savo etnines šaknis ir suraskite naujus giminaičius.
Tik$59‎
$79‎
Didžiausi technologiniai standartai atitinka prieinamiausią kainą rinkoje.
Jūsų DNR atskleidžia unikalų paveldą - jūsų kilmės etnines grupes ir geografinius regionus.
Dalinantis DNR surasite naujus giminaičius, apie kuriuos niekada ir nežinojote.

Per pastaruosius 15 metus MyHeritage padėjo milijonams žmonių rasti naujus šeimos narius ir atrasti jų etninę kilmę.

Iš kurios pasaulio šalies yra jūsų šeima?

The places your ancestors called home are encoded in your DNA. Ethnic groups historically come from the same geographic regions and draw from a local gene pool. We analyze your DNA to determine which portions are estimated to originate from each of our 42 supported ethnicities — the largest number offered by any major DNA testing service. Sužinokite daugiau

Ką jūs atradote?

We search for people whose DNA matches yours: your relatives. Our DNA Matching technology reveals the percentage of DNA you share with your matches, showing you how closely related you are. You can connect with your newly found relatives to learn more about your family and discover shared ancestors.Sužinokite daugiau

DUK

 • Ką aš galiu sužinoti iš DNR testo, ko iš kitur nesužinosiu?
  Kiekvienas žmogus turi unikalią DNR seką. Kiekvienas iš mūsų paveldi 50% iš savo tėvo ir 50% iš savo motinos. Mūsų tėvai taip pat paveldėjo DNR iš savo tėvų ir t. t. Tie 50%, kuriuos mes paveldime iš visos kurio nors iš tėvų DNR sekos, yra nulemti gamtos statistinių modelių. Štai kodėl net broliai ar seserys nėra genetiškai identiški, nepaisant to, kad jie paveldi DNR iš tų pačių tėvų. Todėl, net jei esame giliai susipažinę su mūsų protėvių istorija, ir žinome iš kur kiekviena(-s) jų kilusi(-ęs), mes negalime žinoti, kokią jų DNR dalį paveldėjo mūsų tėvai, o iš jų mes, kol neištirsime ir nepatikrinsime.
 • Kokia nauda bus testuojant ir kitus šeimos narius?
  Šeimos narių DNR tyrimas gali paaiškinti Jūsų DNR tyrimo rezultatų detales. Dėl skirtumo tarp jūsų unikalios sekos ir kitų šeimos narių sekos, galite atrasti naujų dalykų apie savo šeimos istoriją - per jūsų artimųjų DNR. Pavyzdžiui, tai, kad Jūsų pusbrolis turi DNR segmentą, paveldėtą iš bendro senelio, kurio Jūs nepaveldėjote, gali padėti atrasti Jūsų pusbrolio atitikimus, kurių Jūs pats neatrastumėtei. Nepaisant to, kai atrasite savo pusbrolio atitikimą - Jūs jau žinosite, koks šio atitikimo ryšys su Jumis. Šeimos narių DNR tyrimas taip pat gali padėti gauti atradimų apie tolimus protėvius, kurių kitu atveju negautumėte. Kadangi kiekvienas iš jūsų paveldi skirtingus bendrų protėvių DNR segmentus, Jūsų šeimos narių etniškumo pasiskirstymas gali skirtis nuo jūsiškio, todėl gali atkreipti dėmesį į kitas genealoginių tyrimų kryptis ir lemti daugiau žinių apie bendrus protėvius ir jų šeimos istoriją.
 • Ką daryti, jei DNR testą jau atlikau? Ar MyHeritage pateiks naują informaciją?
  Jums naudinga ištirti savo DNR kartu su MyHeritage, net jei jūs tai išbandėte anksčiau. Naudojantis MyHeritage jums bus suteikta galimybė gauti daugiau atitikimų iš vartotojų, kurie testuojasi su MyHeritage ar vartotojų, kurie atlieka autosominius testus su kitais tiekėjais ir siunčia savo rezultatus mums.
 • Ar galima dovanoti MyHeritage DNR?
  Yes! When placing the order online you can either ship the kit to yourself, or provide the recipient's shipping address and we will ship the DNA kit to them directly. Once they receive the DNA kit you purchased for them, they will be asked to open a free MyHeritage account if they don't have one already, and activate their new kit.
  From the moment they activate their kit, we will send them relevant emails about tracking their sample, and of course, the results themselves once they are ready.
 • Kokio mėginio tipą man reiks pateikti?
  The MyHeritage DNA test kit is simple to use and doesn’t involve blood or spit. To collect your sample, you simply scrape the inside of your cheek with a small swab for about 45 seconds, and repeat this with a second swab. You place the swabs into vials and mail them to our DNA lab for analysis. Results will be available for you to view securely online, on the MyHeritage website.
 • Kiek laiko reikės laukti rezultatų?
  Kai tik rinkinys atsiras mūsų laboratorijoje, po 3-4 savaičių gausim rezultatus. Mes informuosime jus el.paštu, kai rezultatai bus prieinami ir juos galėsite pasiekti savo MyHeritage svetainėje.
 • Kaip jūs analizuosite ir apdorosite mano DNR mėginį?
  The MyHeritage DNA test uses microarray-based autosomal DNA testing. This test provides the raw data that helps us calculate your DNA matches and ethnicity analysis from all ancestral lines, both paternal and maternal.
 • Kas sieja DNR ir šeimos medžius?
  DNR gali pasakyti kiek daug Jūsų genetinio kodo kilo iš vienos ar kitos pasaulio dalies, tačiau ji negali pasakyti, kaip jis ten atsirado. Šeimos medis galite pridėti pasakojimą prie Jūsų DNR rezultatų, aprašydamas Jūsų protėvių, iš kurių paveldėjote savo DNR seką, istoriją, ir paaiškinti, kaip buvo suformuotas jūsų etniškumo žemėlapis. DNR atitikimas nurodys, koks tikėtinas jūsų ryšio laipsnis, tačiau be šeimos medžio jis negali pasakyti, kuriai šeimos pusei jis priklauso, ir kas buvo jūsų bendras protėvis. Su MyHeritage Jums nereikia turėti visos informacijos, kad galėtumėte sukurti turtingą ir spalvingą šeimos medį. Galite pradėti papasakodami mums tai, ką žinote apie savo tėvus ir senelius, o mes automatiškai sutapatinsime tai su daugiau nei 6,9 mlrd istorinių įrašų ir taip padėsime Jums jį auginti.