Nemokamas šeimos medis. Nemokama genealogijos programinė įranga. Sukurkite šeimos medį. Kurkite šeimos medį.Nemokamas šeimos medis. Nemokama genealogijos programinė įranga. Sukurkite šeimos medį. Kurkite šeimos medį. Nemokamas šeimos medis. Nemokama genealogijos programinė įranga. Sukurkite šeimos medį. Kurkite šeimos medį.Apie MyHeritage
MyHeritage buvo sukurta team of people su didžiule aistra, kuri buvo skirta genealogijos ir su internetro technologijų suvokimu. Mūsų vizija buvo suskurti lengvesnį naudojimąsi internetu tarpusavyje su savo giminaičiais ir stiprinti savo ryšį su šeima ir artimaisiais.

2005 mes buvome įsikūrę gražioje Bnei Atarot viloje, netoli Tel Avivo, Izraelyje, kuri buvo įkurta Vokietijos tamplierių 1902 metais, ir tuo metu vadinosi Vihelma (Wihelma).

Įkvėpti aplinkui esančių laukų ir orchidėjų bei tamplierių nuosavybe, mes naudojomės rytdienos paieškomis iš šeimų istorijų. 2012 m. vasario mėnesį mes išaugome, persikėlėme į naują biurą Or Yehudoje, Izraelyje. Taip pat, mes turime ofisus Amerikoje Lehije ir Los Andžele, Californijoje ir Utoje ir įvairius darbuotojus visose šalyse aplink pasaulyje.
Kaip dinaminis šeimos istorijos tinklas, mūsų technologijos šeimos medžio kūrimui ir istoriniams turinio kūrimui, bei paieškomis įtraukia šeimas su neįkainojama patirtimi. Mūsų dabartiniai išradimai yra World Vital Records ir Geni.com, kuri pavyzdžiui siūlo milijonus istorinių įrašų ir įdomius įrankius, kurie leidžia pasiekti didesnes auditorijas, negu anksčiau.
Jeigu jūs esate pasišventę apie šeimos istorijos paieškas, tai jūs radote tai ką reikia, jūs galite dalintis šeimos patirtimi su šeimos nariais ir draugais, tuomet MyHeritage yra vieta jums.