Sveiki
Aš esu Chalista ir aš pradėjau šią svetainę.
Ši svetainė buvo sukurta naudojantis MyHeritage. Tai yra puiki sistema, leidžianti bet kam, kaip tu ir aš, kurti privačią savo šeimos svetainę ir šeimos medį, bei dalintis šeimos nuotraukomis. Jeigu turite bet kokių komentarų ar atsiliepimų apie šią svetainę, spustelėkite čia, kad susisiektumėte su manimi.
Mūsų šeimos medis yra tiesiogiai paskelbtas šioje svetainėje! Mūsų šeimos svetainėje yra 250 vardų.
Svetainė paskutinį kartą atnaujinta Lie 3 2014 ir šiuo metu joje yra 2 registruoti vartotojai (-ų). Jeigu norite tapti nariu, spustelėkite čia.   Mėgaukitės!

Eiti į šeimos medį

Eiti į šeimos nuotraukas
Šeimos naujienos
Lie 04, 2014
Chalista atnaujino Juozas Pinaitis , Izidorius Macijauskas , <Privatu> Jancevičienė , <Privatu> Jancevičienė (gimusi Macijauskaitė) ir 9 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Spl 22, 2013
julija lebedevič pateikė prašymą tapti nariu.
Sausio 07, 2013
Chalista atnaujino <Privatu> , <Privatu> Jancevičiūtė ir <Privatu> Zvicevičiūtė išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Chalista pridėjo <Privatu> Jancevičiūtė , <Privatu> Jancevičienė (gimusi Margytė) ir <Privatu> Zvicevičiūtė į šeimos medį: Pinaitytė Family Tree.
Sausio 06, 2013
jonas bendoraitis pateikė prašymą tapti nariu.
Lap 30, 2012
Chalista prisijungė prie kitos šeimos svetainės: Pinaičiu giminės medis Web Site
Lap 28, 2012
Chalista pridėjo <Privatu> Sejavičius į šeimos medį: Pinaitytė Family Tree.
Chalista atnaujino <Privatu> Sejavičius , <Privatu> Lapinskas , <Privatu> Pinaitytė , <Privatu> Juška ir 5 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Bir 09, 2011
Chalista atnaujino savo profilį.
Bir 08, 2011
Sigita Sejavičienė sukūrė naują šeimos svetainę: Pinaičiu giminės medis Web Site
Sigita Sejavičienė pridėjo Nežinomas Mozūraitytė , <Privatu> Švažas , <Privatu> Kučinskaitė , <Privatu> Sakalauskaitė ir 30 asmenis (-ų) į šeimos medį: Pinaitytė Family Tree.
Sigita Sejavičienė atnaujino <Privatu> Mozūraitienė , Bronius Mozūraitis , <Privatu> Mikučionis , <Privatu> Mikučionienė (gimusi Mozūraitytė) ir 36 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Bir 02, 2011
Sigita Sejavičienė pridėjo <Privatu> Magelevič , <Privatu> Magelevič , <Privatu> Juozapaitis , <Privatu> Juozapaitis ir 12 asmenis (-ų) į šeimos medį: Pinaitytė Family Tree.
Sigita Sejavičienė atnaujino <Privatu> Pinaitienė (gimusi Marencholcaitė) , <Privatu> Pinaitis , <Privatu> Babeckas , <Privatu> Pinaitienė (gimusi Smailytė) ir 40 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Bir 01, 2011
Sigita Sejavičienė pridėjo <Privatu> Murauskas , Nežinomas Juščiūtė , Nežinomas Juščienė , <Privatu> Juščiūtė ir 50 asmenis (-ų) į šeimos medį: Pinaitytė Family Tree.
Sigita Sejavičienė atnaujino Nežinomas Pinaitis , <Privatu> Juščius , <Privatu> Juščius , Petronėlė Juščienė ir 22 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Geg 27, 2011
Sigita Sejavičienė atnaujino <Privatu> Babeckienė (gimusi Pinaitytė) , <Privatu> Lapinskas , <Privatu> Lapinskas , <Privatu> Lapinskas ir 2 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Chalista į svetainę pakvietė Sigita Sejavičienė .
Chalista atnaujino <Privatu> Jancevičienė (gimusi Pinaitytė) ir <Privatu> Jancevičius išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Chalista atnaujino savo profilį.
Geg 26, 2011
Sigita Sejavičienė pateikė prašymą tapti nariu.
Sausio 10, 2011
Chalista atnaujino <Privatu> Pinaitienė (gimusi Marencholcaitė) , <Privatu> Lapinskas , <Privatu> Pernarauskienė , <Privatu> Babeckienė (gimusi Pinaitytė) ir 17 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Chalista pridėjo <Privatu> Marenholcaitė ir <Privatu> Jocaitytė į šeimos medį: Pinaitytė Family Tree.
Lie 08, 2009
Chalista atnaujino <Privatu> Jancevičienė (gimusi Pinaitytė) išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Geg 27, 2009
Chalista atnaujino Nežinomas Skrickis , <Privatu> Jasaitis , <Privatu> Jasaitis , <Privatu> Juška ir 101 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Pinaitytė Family Tree.
Chalista pridėjo <Privatu> Jasaitis , Nežinomas Jasaitis , Nežinomas , <Privatu> Juškaitė ir 134 asmenis (-ų) į šeimos medį: Pinaitytė Family Tree.
  Peržiūrėti senesnes naujienas
Naujienų straipsniai
Naujienų straipsnių nėra
Apsilankymų
0002181