Sveiki
Aš esu Галина Акименко ir aš pradėjau šią svetainę.
Ši svetainė buvo sukurta naudojantis MyHeritage. Tai yra puiki sistema, leidžianti bet kam, kaip tu ir aš, kurti privačią savo šeimos svetainę ir šeimos medį, bei dalintis šeimos nuotraukomis. Jeigu turite bet kokių komentarų ar atsiliepimų apie šią svetainę, spustelėkite čia, kad susisiektumėte su manimi.
Mūsų šeimos medis yra tiesiogiai paskelbtas šioje svetainėje! Mūsų šeimos svetainėje yra 93 vardų.
Svetainė paskutinį kartą atnaujinta Bal 12 2018 ir šiuo metu joje yra 2 registruoti vartotojai (-ų). Jeigu norite tapti nariu, spustelėkite čia.   Mėgaukitės!

Eiti į šeimos medį

Eiti į šeimos nuotraukas
Šeimos naujienos
Vas 21, 2018
Галина Акименко atnaujino Дмитрий Дьяковский, Священник , Дарья Дмитриевна Акименко , академик Александр Дубяго , Павел Владимирович Бадер, инженер ir 22 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Акименко Family Tree.
Галина Акименко pridėjo Дмитрий Дьяковский, Священник , Дарья Дмитриевна Акименко , академик Александр Дубяго , Павел Владимирович Бадер, инженер ir 17 asmenis (-ų) į šeimos medį: Акименко Family Tree.
Андрей Викентович Мороз atnaujino <Privatu> Мороз , <Privatu> Мороз ir <Privatu> Мороз (Эрос) išsamesnę informaciją šeimos medyje Акименко Family Tree.
Андрей Викентович Мороз pridėjo <Privatu> Мороз , <Privatu> Мороз ir <Privatu> Мороз (Эрос) į šeimos medį: Акименко Family Tree.
Grd 30, 2017
Галина Акименко pridėjo Anastasiya Pavlovna Kolchinsky , тит. советник Pavel Dmitrievich Nevtonov, Ставропольский городской ветеринарный врач , Генриетта Фёдоровна Невтонова , Евгения Фёдоровна Левшина ir 0 nuotraukas:
 
Галина Акименко pridėjo генерал - лейтенант Владимир Фёдорович Невтонов nuotrauką:
 
Галина Акименко pridėjo прот. Dmitry Ivanovich Nevtonov nuotrauką:
 
Галина Акименко pridėjo Leonid Pavlovich Nevtonov, преподаватель гимназии nuotrauką:
 
Галина Акименко atnaujino генерал - лейтенант Владимир Фёдорович Невтонов , Anastasiya Pavlovna Kolchinsky , прот. Dmitry Ivanovich Nevtonov , Генриетта Фёдоровна Невтонова ir 4 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Акименко Family Tree.
Галина Акименко atnaujino генерал - лейтенант Владимир Фёдорович Невтонов išsamesnę informaciją šeimos medyje Акименко Family Tree.
Naujienų straipsniai
Naujienų straipsnių nėra
Apsilankymų
0000109