Sveiki
Aš esu Gert Dazler ir aš pradėjau šią svetainę.
Ši svetainė buvo sukurta naudojantis MyHeritage. Tai yra puiki sistema, leidžianti bet kam, kaip tu ir aš, kurti privačią savo šeimos svetainę ir šeimos medį, bei dalintis šeimos nuotraukomis. Jeigu turite bet kokių komentarų ar atsiliepimų apie šią svetainę, spustelėkite čia, kad susisiektumėte su manimi.
Mūsų šeimos medis yra tiesiogiai paskelbtas šioje svetainėje! Mūsų šeimos svetainėje yra 5863 vardų.
Svetainė paskutinį kartą atnaujinta Grd 16 2018 ir šiuo metu joje yra 119 registruoti vartotojai (-ų). Jeigu norite tapti nariu, spustelėkite čia.   Mėgaukitės!

Eiti į šeimos medį

Eiti į šeimos nuotraukas
Šeimos naujienos
Grd 16, 2018
Gert Dazler pridėjo šaltinį 1910 Federale volkstelling Verenigde Staten šeimos medyje Dazler
Gert Dazler atnaujino <Privatu> Biesheuvel , <Privatu> Biesheuvel , Margaretha Elisabeth Biesheuvel , Jan Biesheuvel ir 42 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Dazler.
Gert Dazler pridėjo <Privatu> Biesheuvel , <Privatu> Biesheuvel , Margaretha Elisabeth Biesheuvel , Jan Biesheuvel ir 26 asmenis (-ų) į šeimos medį: Dazler.
Grd 05, 2018
Bep Veer-Groeneveld prisijungė prie kitos šeimos svetainės: Markesteijn Web Site
Grd 02, 2018
Gert Dazler atnaujino Cornelia Jacoba Dazler (Dasseler) , Dina Nederberg , Susanna van Solingen , Abraham Janszn van Solingen ir 35 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Dazler.
Gert Dazler pridėjo Abraham Van Solingen , <Privatu> Solingen , <Privatu> Van Solingen , Susanna Groeneveld ir 22 asmenis (-ų) į šeimos medį: Dazler.
Lap 27, 2018
Gert Dazler atnaujino Tietje van Zandbergen , Sytske Harmannus van Zandbergen , Eise Hermanus van Zandbergen , Ale Hermanus van Zandbergen ir 4 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Dazler.
Lap 24, 2018
Gert Dazler pažymėjo Gerrit Gerrits de Kruijf 1 nuotraukose
 
Gert Dazler atnaujino Evert van Zandbergen , Wytse Hermanus van Zandbergen , Petrus Bongers , Gijsbertus de Kruijf ir 23 asmenų išsamesnę informaciją šeimos medyje Dazler.
  Peržiūrėti senesnes naujienas
Naujienų straipsniai
Naujienų straipsnių nėra
Apsilankymų
0002777